










| 30-40 kW Mobil Şarj Cihazı: | |
| Adlandırılmış güç: | 30-40 kW |
| Su Kanalizasyonu Seviyesi: | IP55 |
| Çıkış Akımı | 100-125 A |
| Çıkış voltajı: | DC 200-1000V |
| Giriş Gerilimi (AC): | 3P+N+PE 380V±10% |
| Bağlantılar: | CCS2/GBT/CCS1/CHAdeMO |
| Şarj cinsi: | 1Silah |
| Çalışma sıcaklığı | -10℃ ile +50℃ arası |
| Çalışma Yüksekliği | <2000m |
| Gürültü | ≤ 60dB |
| Çalışma nem oranı | 5% ila 95% kondensasyonsuz |
| Ekranı göster: | 7 inçlik dokunmatik ekran |
| Kullanıcı tanımlama: | Uygulamaları |
| Görsel göstergeler: | Şarj durumu, Sistem hatası |
| Arayüz: | Ethernet/4G/Wifi |
| UYGULAMA Sürümü | IOS,ANDROID |
| Protokol | OCPP1.6J |
| LED göstergesi: | Renkli LED |
| Uygulama Dili: | 30'dan fazla aracı destekler |
| Düğme Basın: | Acil durdurma |
| Ürünün ömrü | MTBF:≥30.000 Saat |
| Soğutma tipleri | Fan soğutma |
| Kabin malzemesi | Galvanize Edilmiş Çelik Plak |
| MID Sınıf Sayacı | opsiyonel |
| Güvenlik koruması | RCD Tip A (30mA)+6mA DC |
| AC/DC Etkinlik Oranı | Maksimum 95% |
| Dalgalanma faktörü | ≤±1% |
| Kurulum | Taban Üzerinde Kullanım |
| Ürün Boyutu(L*W*H): | 1070*620*1140 (MM) |
| Net ağırlık: | 90KGS |
| Karton paket | Ahşap Kasa |
| Tel uzunluğu | 5 Metre/16ft (Seçenekli) |
| Kurulum | Taban Üzerinde Kullanım |
| Belgelendirme: | CE |